Danışmanlık Hizmetleri
Erastar Bilgi Teknolojileri > Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde bilişim sektöründe bilişim danışmanlığı oldukça önemli hale gelmiştir.Bilgi teknoloji uzmanları olayların bir parçasını değil bütün bir yapıyı ele alarak incelemek zorundalar.Bütünleşik yapılarda oluşacak mimari durum sistemin başlangıç ve bitiş noktalarına kadar uzanan bir süreç halini almıştır.Bilgi teknolojileri firması olarak kendi bünyemizde uzman ekip oluşturmak ve yapıyı ele alırken kullanılacak ürün ve yazılımları doğru bir şekilde konuşlandırmak zorundayız. ERASTAR hızla gelişen teknolojiyi ve dünyadaki teknolojik yenilikleri müşterileri adına takip eder. Yeni çıkan ürünleri ve çözümleri test ederek tecrübelerini müşterileri ile paylaşır. Müşterilerimize sadece ürün ve çözüm sunan bir iş ortağı olmak yerine, teknoloji konusunda bir yol gösterici olmayı kendimize hedef edinmekteyiz.

Teknolojiniz sizin ve şirketiniz için stresli bir durum yaratıyor ise ERASTAR ile projelerinizi zamanında bitirebilir, ağınızı değerlendirebilir ve her şeyin tekrar düzgün çalışmasını sağlamak için önerilerde bulunabiliriz. Deneyimli profesyonel ekibimiz ile projelerinizin daha kolay ilerlemesini sağlayabiliriz. ERASTAR danışmanlık kaynakları, geniş deneyimlerimizden sizlere bilgi ve çözümler sunmakta. Sadece teknolojiyi anlamakla kalmayıp aynı zamanda iş düzeyi konseptinize uygun teknolojiyi harekete geçirmenizde yardımcı oluyoruz. Uzman bir danışman,şirketinizin BT altyapısının zayıf noktalarını araştırır ve sizlere doğru çözümler sunar. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda tedarik planınızı ortaya çıkarıp,stratejik çözümler ile planlayarak sizi geleceğe taşıyan güçlü bir yapı sunuyor. Altyapı ve güvenlik tehditlerini değerlendirdikten sonra, yapınızı güvenlik ihlallerinden veya doğal afetlerden korumak için doğru çözümleri geliştiriyoruz.

Zamanlanmış bakımlarınızı sizin iş planınıza uygun bir şekilde yapıyoruz. Uzaktan izleme sistemleri ile sisteminizi 7/24 izleme imkanı sağlıyoruz. Ağ tasarımı ve güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Platform bağımsız sunucu kurulumları, veri tabanı sistemleri, donanım yönetimi, veri merkezi kurulumları, sanallaştırma teknolojileri, yazılım geliştirme, depolama çözümleri, yedekleme çözümleri, siber güvenlik çözümleri, oursource(Dış Kaynak) kullanımı, mobil uygulama çözümleri, network çözümleri, felaket kurtarma çözümleri, bulut çözümleri ve microsoft kurumsal çözümleri sunmaktayız.

whatsup